Sortiment

Sortiment značky Steilmann, Stone (jedná se o německou značku) nabízí zboží ve vysoké kvalitě materiálů (bavlna, vlna, viskosa, polyester, lycra), a to jak mezi dámskými, tak pánskými oděvy. Ve velikostech 36-48 pro ženy, 50-58 pro muže.

Značka Via Appia je známá ve světě pletené módy, a to hlavně pro svou kvalitu materiálu, nápaditá řešení i zpracování. Nabízíme ji ve třech velikostních řadách, 36-46 v řadě základní, 46-50 v řadě Duo a 42-46 pro vyšší a korpulentnější postavy v řadě B2.

Obě tyto značky jsou německé, kvalitních materiálů i kvalitního zpracování.

Le Gear je sportovní oblečení pro muže ve velikostech M-XXL. Jedná se o košile, trika, bundy, kalhoty; vesměs z bavlny.

Značka Favab nabízí pánská trika, svetry z mercerované bavlny, jemné a chladivé, ve velikostech M-XXL.

Pánské košile značky Arikos jsou vyrobeny ze 100% bavlny, dvounitkových materiálů s úpravou pro snadnou údržbu a žehlení. Společnost Arikos je česká firma s klasickým velikostním sortimentem 38-46.

Chairmen Styl je značka pánských oděvů české firmy Vývoj Třešť. Nabízí pánská saka a obleky v materiálech bavlna + lycra, vlna + hedvábí + lycra. Obleky jsou ve velikostech 48-58 střihově štíhlé siluety.

Doplňkový prodej - punčochy Fiore s velkým podílem lycry v materiálu v širokém velikostním, sortimentním i barevném rozsahu.

Nabízíme rovněž možnost úpravy zakoupených oděvů.